vineri, octombrie 22Asociația Centrul Cultural Corbu
previous arrow
next arrow
Slider

Campionat “League of Legends”

Numele si prenumele

Email (nu va fi publicat)

Localitatea

Varsta

Telefon (nu va fi publicat)

Echipa

Numele
Email
Varsta
Echipa
Imren Alin
imrenboss@yahoo.com
20
Full Skill Team
Viju Ionut-Daniel
malevolence201@yahoo.com
17
All-stars corbu
Mihaiu Otniel
otymihaiu@yahoo.com
19
All-Stars Corbu
Melinte Cristian
sadfsdg@yahoo.com
18
Santa's Little Helpers
serban razvan
serbanrazvan2001@yahoo.com
14
Santa's Little Helpers
serban razvan
serbanrazvan2001@yahoo.com
14
Oancea Mihaita
mihaitaaurel56@yahoo.com
17
Full Skill Team
Fricosu Danut
dandanut798@yahoo.com
14
Full Skill Team
Robaciu Adrian
robaciu.adrian@yahoo.com
15
Full Skill Team
Cotelici George
floare_006@yahoo.com
15
Santa's Little Helpers
Mereuta Daniel
dan_dany201252@yahoo.com
17
all-stars corbu
Tabacaru Nicolae
catalin_the_mafiotw@yahoo.com
16
Shutdown
Matei Gabriel
catalin_the_mafiotw@yahoo.com
21
Shutdown
Popescu Andrei Daniel
dany_boy200031@yahoo.com
14
Nume: S.Q.U.A.D ONE Jucatori:Alexandru Gabriel, Cosmin Badea, Rosu Ionut, Popescu Daniel, Visan Laurentiu . Rezerva :Lipovanu Emil-Octavian
Laurentiu Mocanu
laur_sef99@yahoo.com
16
Satana's Little Helpers
Gafton Ionut
babonics@yahoo.com
22
Full Skill Team
Poteleanu Florin
florinx55@yahoo.com
16
Santa's Little Helpers
Poteleanu Daniel
danimetin35@yahoo.com
14
Santa's Little Helpers
Atodirese Alin
alin.catalin10@yahoo.com
15
Santa's Little Helpers
Schroder Alexandru Florin
alecs_d3vil@yahoo.com
17
EchipaTurbata
Rosu Lucas
rosulucas_98@yahoo.com
17
EchipaTurbata
Closca George
Joee.george@yahoo.com
16
EchipaTurbata
Juncu Samuel
samy_arsenal@yahoo.com
16
EchipaTurbata
Cucos Andrei
c.andrei1910@yahoo.com
16
EchipaTurbata
Juncu Daniel
cali_carlito@yahoo.com
18
EchipaTurbata
Basandica Florin
Florin.Florin8@yahoo.com
14
TrollTeam
Suciu Mihai Gabriel
mihai.gabriel1608@gmail.com
16
All-Stars Corbu
Mihaiu Andreas
andutumihaiu@yahoo.com
15
All-stars Corbu
Mihaiu Emanuel
emishoriimihaiu@gmail.com
22
All-Stars Corbu
Patrick Dragomir
patryck26@yahoo.com
14
TrollTeam
Rosu Ciprian
officialbaiatucucola@yahoo.com
22
TrollTeam
Rosu Georgian
llg_respawn@yahoo.com
23
TrollTeam
Basandica Ionut
Ionutz.bgd@gmail.com
17
TrollTeam
Volintiru Marian
volintiru.marian@yahoo.com
17
Se stie
Carbunaru Gabriel
carbunaru.gabriel@yahoo.com
25
Se stie
Dragan Robert
robert_popa00@yahoo.com
15
Shutdown
Mihalache George
robert_popa00@yahoo.com
17
Shutdown
Mihalache George
robert_popa00@yahoo.com
17
Pascariu Catalin
robert_popa00@yahoo.com
17
Shutdown
Popa Robert
robert_popa00@yahoo.com
14
Shutdown
Mihalache George Daniel
georgemihalache92@yahoo.com
17
XTC Team
Ion Alexandru
alexandru_andrei_10@yahoo.com
15
Se stie
Albu Giorgian Claudiu
dreadx.clau@gmail.com
18
All-Stars Corbu
Pinzariu Ionut Alexandru
al3xxx.ionut@yahoo.com
21
Visan Andrei
visan.andreyy@yahoo.com
18
Se stie

Pana acum s-au inscris 45 jucatori.